Prodat auto

Škoda Octavia III. generace

Škoda Octavia III zahrnuje různé varianty motorů, ať už benzínové s výkonem 86 - 179 koňských sil nebo dieselové s výkonem 90 – 150 koňských sil. Existují však také dvě verze šetrné k životnímu prostředí – GrrenLine verze s 1,6-litrovým dieselovým motorem, který produkuje pouze 85 g CO2 na km a pak G-TEC s 1,4-litrovým motorem TSI  s pohonem na CNG, emitujícím 97 g CO2 na km. 

Octavia III RS, dostupná v hatchback i kombi verzi, měla premiéru na Goodwood Festival of Speed 2013. Zahrnuje 2,0-litrový TSi motor s výkonem 220 koní nebo 2,0-litrový TDi s výkonem 184 koní. S nejvyšší rychlostí 248 km/hod s benzinovým motorem a manuální převodovkou dosahoval automobil velkého uznání. Ve srovnání se standardní verzí je sportovní Octavia III vybavena progresivním řízením, sportovním podvozkem i elektronickou uzávěrkou diferenciálu XDS.

Zde může být vaše reklama

V roce 2013 Škoda Octavia combi získala ocenění Best Estate Car of 2013, hlavně díky atraktivní ceně, prostornému interiéru a decentnímu vzhledu. Na autosalonu v Ženevě v roce 2015 upoutala pozornost nová a výkonnější Octavia RS 230, který nejvyšší rychlost vozu posunul na 250 km/hod. 

Tuning Škoda Octavia červený mazlík od Rieger 

Škoda Octavia II - Milotec tuning 

Škoda Octavia I od Milotec 

Vylepšený vzhled Škoda Octavia combi od Milotec 

Škoda Octavia combi tuning od BT 

Tuning Škoda Octavia II. generace od BT 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace